Aktualności

07.11.2019

„Osiedle Żelazna” w Sosnowcu zbuduje firma TK BUD.

BD Inwestor wybrał ponownie Grupę TK BUD jako generalnego wykonawcę – tym razem do budowy Osiedla Żelazna w Sosnowcu. Prace budowlane już ruszyły, a termin zakończenia etapu pierwszego zaplanowano na grudzień 2020 r. W pierwszym etapie powstaną 64 nowoczesne mieszkania i 2 lokale usługowe w dwóch budynkach.  

03.09.2019

BD Inwestor rozpoczął sprzedaż nowych mieszkań na „Osiedlu Żelazna” w Sosnowcu.

Ruszyła sprzedaż nowych mieszkań w zapowiadanej sosnowieckiej inwestycji marki BD Inwestor – Osiedle Żelazna. Do dyspozycji klientów uruchomiony został już specjalny serwis sprzedażowy na stronie www.osiedlezelazna.pl Zobacz, wybierz, skontaktuj się z nami i zarezerwuj najlepsze mieszkanie dla siebie 🙂   

11.07.2019

„Premier Park” w budowie :-)

Budowa osiedla Premier Park idzie pełną parą 🙂 Generalny Wykonawca TK Bud z Krakowa terminowo realizuje prace, które zakończą się do grudnia 2020 roku. Obecnie trwają prace zbrojeniowe i betonowanie płyt dennych budynku Grand House. Zakończyły się prace betonowania ścian fundamentowych Villa Class a w toku są przygotowania do „wylania” stropu nad garażem podziemnym.

22.05.2019

Grupa TK generalnym wykonawcą Premier Park

BD Inwestor i Grupa TK z Krakowa zakończyły negocjacje i zawarły umowę na generalne wykonawstwo pierwszego etapu nowej inwestycji mieszkaniowej Premier Park na katowickim Osiedlu Witosa. Grupa TK to profesjonalna firma budowlana, która gwarantuje BDI oraz mieszkańcom Premier Parku wykonawstwo na najwyższym poziomie.

04.04.2019

Kolejny projekt BD Inwestora „Osiedle Żelazna” w Sosnowcu ma już pozwolenie na budowę !

Kolejna inwestycja mieszkaniowa marki BD Inwestor ruszy niebawem w Sosnowcu. „Osiedle Żelazna” otrzymało właśnie zielone światło do budowy. Decyzja o pozwoleniu na budowę wydana została przez Miasto Sosnowiec i dotyczy kompleksu 4 budynków wielorodzinnych z usługami oraz 138 miejsc parkingowych. „Osiedle Żelazna” będzie w pełni ogrodzone, a wewnątrz terenu poza atrakcyjnymi aranżacjami zieleni znajdzie się też osiedlowy plac zabaw dla dzieci.

16.03.2019

Ruszyła sprzedaż mieszkań w „Premier Park” Katowice – wybierz i zarezerwuj mieszkanie już teraz !

Z radością prezentujemy Państwu szczegóły nowej oferty mieszkaniowej BD Inwestor – Osiedla „Premier Park” w Katowicach, dla której uruchomiliśmy specjalny serwis informacyjny pod adresem: www.premierpark.pl
„Premier Park” to bogata oferta mieszkaniowa i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w niej swoje wymarzone miejsce do życia.