Aktualności

11.07.2019

„Premier Park” w budowie :-)

Budowa osiedla Premier Park idzie pełną parą 🙂 Generalny Wykonawca TK Bud z Krakowa terminowo realizuje prace, które zakończą się do grudnia 2020 roku. Obecnie trwają prace zbrojeniowe i betonowanie płyt dennych budynku Grand House. Zakończyły się prace betonowania ścian fundamentowych Villa Class a w toku są przygotowania do „wylania” stropu nad garażem podziemnym.

22.05.2019

Grupa TK generalnym wykonawcą Premier Park

BD Inwestor i Grupa TK z Krakowa zakończyły negocjacje i zawarły umowę na generalne wykonawstwo pierwszego etapu nowej inwestycji mieszkaniowej Premier Park na katowickim Osiedlu Witosa. Grupa TK to profesjonalna firma budowlana, która gwarantuje BDI oraz mieszkańcom Premier Parku wykonawstwo na najwyższym poziomie.

04.04.2019

Kolejny projekt BD Inwestora „Osiedle Żelazna” w Sosnowcu ma już pozwolenie na budowę !

Kolejna inwestycja mieszkaniowa marki BD Inwestor ruszy niebawem w Sosnowcu. „Osiedle Żelazna” otrzymało właśnie zielone światło do budowy. Decyzja o pozwoleniu na budowę wydana została przez Miasto Sosnowiec i dotyczy kompleksu 4 budynków wielorodzinnych z usługami oraz 128 miejsc parkingowych. „Osiedle Żelazna” będzie w pełni ogrodzone, a wewnątrz terenu poza atrakcyjnymi aranżacjami zieleni znajdzie się też osiedlowy plac zabaw dla dzieci.

16.03.2019

Ruszyła sprzedaż mieszkań w „Premier Park” Katowice – wybierz i zarezerwuj mieszkanie już teraz !

Z radością prezentujemy Państwu szczegóły nowej oferty mieszkaniowej BD Inwestor – Osiedla „Premier Park” w Katowicach, dla której uruchomiliśmy specjalny serwis informacyjny pod adresem: www.premierpark.pl
„Premier Park” to bogata oferta mieszkaniowa i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w niej swoje wymarzone miejsce do życia.

09.11.2018

„Premier Park” – nowa inwestycja mieszkaniowa BD Inwestor na Osiedlu Witosa w Katowicach.

Z dumą prezentujemy Państwu przedpremierowe wizualizacje naszego nowego projektu mieszkaniowego Premier Park w Katowicach, który będzie zrealizowany przez BD Inwestor na Osiedlu Witosa, pomiędzy ulicą Witosa i Kolońską. Projektantem Premier Parku, jest katowickie biuro architektoniczne Dietera Palety.

08.11.2018

BD Inwestor zbuduje nowe mieszkania w Sosnowcu – „Osiedle Żelazna”.

Grupa BD Inwestor rozwija swoją działalność deweloperską w kolejnym mieście Aglomeracji Śląskiej. Właśnie powiększyliśmy bank ziemi o działkę inwestycyjną w Sosnowcu w dzielnicy Niwka. To doskonale ulokowana działka przy ulicy Żelaznej o powierzchni ponad 1 hektara, na której niebawem powstanie inwestycja mieszkaniowa BDI – „Osiedle Żelazna”.