Aktualności

30.09.2020

Rzeczywistość przerosła wizualizacje. Premier Park i Osiedle Żelazna wyglądaj SUPER !

Nasze nowe inwestycje Premier Park w Katowicach i Osiedle Żelazna w Sosnowcu można podziwiać już „na żywo” w pełnej krasie. Niezwykła i wyróżniająca się w otoczeniu architektura obu inwestycji oraz funkcjonalność i jakość wykonania mieszkań, zdobyła bardzo duże uznanie naszych klientów. Dziękujemy i dalej Zmieniamy Wasz Świat 🙂

14.02.2020

Nowe inwestycje mieszkaniowe BD Inwestor przebiegają planowo.

BD Inwestor realizuje zgodnie z harmonogramem swoje nowe inwestycje mieszkaniowe „Premier Park” w Katowicach i „Osiedle Żelazna” w Sosnowcu. Łącznie do końca 2020 roku na rynek firma dostarczy 149 nowych mieszkań, a to tylko pierwsze etapy obu inwestycji. Budowy z dnia na dzień wyglądają coraz piękniej. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą bieżącą ofertą sprzedaży.

07.11.2019

„Osiedle Żelazna” w Sosnowcu zbuduje firma TK BUD.

BD Inwestor wybrał ponownie Grupę TK BUD jako generalnego wykonawcę – tym razem do budowy Osiedla Żelazna w Sosnowcu. Prace budowlane już ruszyły, a termin zakończenia etapu pierwszego zaplanowano na grudzień 2020 r. W pierwszym etapie powstaną 64 nowoczesne mieszkania i 2 lokale usługowe w dwóch budynkach.  

03.09.2019

BD Inwestor rozpoczął sprzedaż nowych mieszkań na „Osiedlu Żelazna” w Sosnowcu.

Ruszyła sprzedaż nowych mieszkań w zapowiadanej sosnowieckiej inwestycji marki BD Inwestor – Osiedle Żelazna. Do dyspozycji klientów uruchomiony został już specjalny serwis sprzedażowy na stronie www.osiedlezelazna.pl Zobacz, wybierz, skontaktuj się z nami i zarezerwuj najlepsze mieszkanie dla siebie 🙂   

11.07.2019

„Premier Park” w budowie :-)

Budowa osiedla Premier Park idzie pełną parą 🙂 Generalny Wykonawca TK Bud z Krakowa terminowo realizuje prace, które zakończą się do grudnia 2020 roku. Obecnie trwają prace zbrojeniowe i betonowanie płyt dennych budynku Grand House. Zakończyły się prace betonowania ścian fundamentowych Villa Class a w toku są przygotowania do „wylania” stropu nad garażem podziemnym.

22.05.2019

Grupa TK generalnym wykonawcą Premier Park

BD Inwestor i Grupa TK z Krakowa zakończyły negocjacje i zawarły umowę na generalne wykonawstwo pierwszego etapu nowej inwestycji mieszkaniowej Premier Park na katowickim Osiedlu Witosa. Grupa TK to profesjonalna firma budowlana, która gwarantuje BDI oraz mieszkańcom Premier Parku wykonawstwo na najwyższym poziomie.